16 Ekim
#12787277

Gurmejet Hatalı Ürün Gönderdi

Gurmejet.com.tr adlı web sitesinden 07.10.2019 tarihinde 719jt1697h numaralı sipariş numarasıyla ürünler satın aldım. Satın aldığım ürünlerden 2 adedi hatalı gönderildi. Kendileriyle iletişime geçtim hemen doğru şekilde gönderileceği söylendi ancak 4,5 gün geçmesine rağmen hala ürünler gönderilmedi. Tekrar bu siteden alışveriş yapmayı düşünmüyorum müşteri memnuniyeti sıfır.

Musa Musa 513 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Musa'nın Teşekkür Mesajı16 Ekim

    Bugün yetkili tarafından arandım. Hatalı gönderilen ürünlerin bugün kargoya verileceği bilgisi iletildi. Teşekkür ederim.

  • Gurmejet Temsilcisi16 Ekim

    Musa Bey öncelikle merhabalar, yaşanan aksilikten dolayı çok özür dileriz. Konuyla ilgili tabi ki de sonsuz haklısınız, fakat size gönderilen ürün hatalı değil telafi ürünüydü, sadece arkadaşlar konuyla ilgili yeterli bilgilendirmeyi yapmamışlar sanırız. Sipariş listenizde yer alan ürün gün içerisinde muhakkak kargoya verilecektir. Konu ile ilgili birimlere şikayetiniz doğrultusunda gerekli şekilde uyarıları yapılmıştır. Bir daha bu tür bir problemin yaşanmayacağına firmamız adına garanti verebiliriz. Anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları