14 Haziran
#12107242

Gürmar AVM  Manavkuyu Şubesi Halkı Kandırıyor!

İzmir Manavkuyu Gürmar şubesinden alışveriş yaptım. Bana alışverişim karşılığında Domino’S pizza orta boy pizzalarda geçerli indirim kartları verdiler. Üzerinde yazan Özkanlar Bornova Atatürk Mevlana Altındağ şubelerinde indirimin geçerli olduğu bulunuyordu. Fakat bu şubeleri aradığımızda kendilerinde bu indirimin geçerli olmadığını söylediler.


Bunun üzerine Gürmar Manavkuyu şubesini aradım ve kuponları verme amacının ne olduğunu sordum ve indirimden yararlanamadığımı belirttim. Onların cevabı ise oldukça komikti. Büyük zincirli Bir şirket için çok komik olan şu sözleri söylediler: biz bu kuponları vermiş olmak için veriyoruz.


O şubeler eğer isterse verir istemezse indirimi vermez dediler. Daha sonra ben kupon üzerinde yazmayan şube olan Manavkuyu Domino’su aradım ve sağ olsunlar zorunlu olmadığı halde indirimi uyguladılar. Gürmar yetkilileri lütfen halkı kandırmayın. Hiç yakışmadı. Her zaman alışveriş yaptığım bir marketti asla ve asla artık alışveriş yapmayacağım ve bu durumu Tüketici Hakem Heyeti'ne taşıyacağım.

Cansu Cansu 1.888 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler