16 Ağustos
Yorum Yap
#10798341

Gürgençler Kırılmaz Cam Yalanı!

Birkaç ay önce Gürgençler'in Ankamall şubesine iPhone 6S Plus telefonumu garantiye vermiştim. Bu süreçte herhangi bir sorun yaşanmadı ve müşteri temsilcisi müşteri memnuniyet anketini doldurmamı rica etti. Bu anketi doldurduğum takdirde kırılmaz cam hediye edecekleri iddiasında bulundular. Mail yoluyla gönderilen anketi çözdüm ve dün de yolum Ankamall'e düşünce Gürgençler'e uğradım. 5 saniye bile tutmayan bu işlem için görevli beni 15 dakika bekletti ve daha sonra diğer müşteri temsilcileri ile ağız birliği yaparak kırılmaz camın kalmadığını söylediler.


Koskoca Apple şubesinde kırılmaz camın kalmaması bana bir hayli garip geldi. Açık bir şekilde yalan söylenildiği ortada. Madem bu ürün elinizde yok o zaman bu ürünü hediye edeceğiniz iddiasında bulunmayın.

Cansu 2.255 Okunma

Cevaplar

  • Gürgençler Temsilcisi08 Ekim

    Şikayetiniz iş geliştirme departmanımıza aktarılmıştır. İş geliştirme departmanımız sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemleri almıştır. Bilgilendirmeniz için teşekkür eder Şubemize tekrar gelmenizi rica eder sorununuz ile ilgili destek vermekten mutluluk duyarız.

Ziyaretçi Yorumları