14 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10786340

Gürgençler Daha Kötü Olan Telefonum!

Garantisi biten iPhone 6S Plus telefonumu batarya değişimi için Ankara Ankamall Şubesi Gürgençler servisine verdim. Sözde yarım saatte değişecekleri batarya için tam 3 saat bekledim. Ne oldu diye ara ara uğrayıp sordum. "Yoğunluktan dolayı yetiştiremedik" dediler. Yarım saat içerisinde değiştirebildiklerine dair reklam afişleri her yerde asılı bu arada. 3 saat sonra ancak kesin bir şey söylediler. Telefonun yeni bataryayla açılmadığını, 3-4 tane daha batarya denediklerini ve yine açılmadığını Gebze servise göndermeleri gerektiğini söylediler. Kabul ettim. 15 dakika sonra açıldı diyerek bana teslim ettiler. Telefonun şarjı verdiğimden daha hızlı bitmeye ve aşırı ısınmaya başladı.


Apple servisi aradım, V***bey adında kıdemli müşteri hizmetleri yetkilisiyle görüştüm. Telefonu 2-3 kere full şarjı bitirip tekrar %100 doldurmam gerektiği bunu yaparsam düzeleceği söylendi. Bunu bana servisin söylemesi gerekiyormuş ayrıca herhangi bir bilgilendirme de almadım. Bunu yaptıktan sonra hiçbir değişiklik olmadı telefonumda.


Daha sonra Ankara ***(İran Cad.) da telefonumun sıkıntılarını anlatarak servise verdim. Servis 3 gün sonra dönüş yaptı; şarj soketinin metalinin yamulduğunu dışarıdan müdahale olduğu için servise alamayacaklarını söylediler. Dışarıdan böyle bir şey yapmak mümkün değilmiş. Şu an nasıl bir yol izleyeceğim bilmiyorum. İyi olsun diye verdik daha kötü yapıp bana geri verdiler. Her yetkili servis "yetkili servis" değil demek ki!

Mahmut Mahmut 3.401 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Gürgençler Temsilcisi08 Ekim 2018

    Şikayetiniz iş geliştirme departmanımıza aktarılmıştır. İş geliştirme departmanımız sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemleri almıştır. Bilgilendirmeniz için teşekkür eder size tekrar destek vermekten mutluluk duyarız.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler