06 Ağustos
Yorum Yap
#10755711

Gürgençler Apple Yetkili Teknik Servis Sorunu Çözemedi!

02.07.2018 tarihinde Gürgençler Apple yetkili teknik servise, pil ömrünün çok az gitmesi ve kayıtta yer almayan sölü olarak verdikleri cevap pil ömrüne bağlı denilen telefonun çok ısınması problemi ile hummalı bir inceleme sonucu teslim ettiğim telefon teslim aldıktan sonra ses açıp kapama düğmesi kısmen çalışıyor. Telefonumun ekranı oynuyor. Keşke telefonu teslim alırken göstermiş olduğunuz hassasiyeti teslim ederken de göstermiş olsaydınız. Bende bu problemleri yaşamamış olurdum.

Turgay 3.136 Okunma

Cevaplar

 • Gürgençler Temsilcisi08 Ekim

  Şikayetiniz iş geliştirme departmanımıza aktarılmıştır. İş geliştirme departmanımız sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemleri almıştır. Bilgilendirmeniz için teşekkür eder Şubemize tekrar gelmenizi rica eder sorununuz ile ilgili destek vermekten mutluluk duyarız.

 • Turgay16 Ağustos

  Yapılan şikayetlere cevap vermeyecek kadar duyarsız, Apple gibi bir firmanın teknik servisini taşıyamazsınız kadar basit, vermiş olduğu teknik servisin arkasında duramayacak kadar aciz, sağlam telefonu bozacak kadar bilgisiz, daha sayamadığım bir sürü olumsuzluğun bir arada bulunduğu tek firma olsa gerek.

 • Turgay16 Ağustos

  2.07.2018 tarihinde Ankara Gürgençler Apple yetkili teknik servise, pil ömrünün çok az gitmesi ve kayıtta yer almayan sözlü olarak verdikleri cevap pil ömrüne bağlı denilen telefonun çok ısınması problemi ile hummalı bir inceleme sonucu teslim ettiğim telefon teslim aldıktan sonra ses açıp kapama düğmesi kısmen çalışıyor. Telefonumun ekranı oynuyor. Keşke telefonu teslim alırken göstermiş olduğunuz hassasiyeti teslim ederken de göstermiş olsaydınız. Bende bu problemleri yaşamamış olurdum. Telefonumun ekranını tam yapıştıramamışlar. Yarım saatte pil değiştiriyoruz diyerek reklam yapıyorlar telefonunuzu maffediyorlar. Sakın güvenmeyin.

 • Turgay12 Ağustos

  Etmiş olduğumuz şikayeti ciddiye alıp cevap verme nezaketinde bile bulunmuyorlar.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler