06 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10755711

Gürgençler Apple Yetkili Teknik Servis Sorunu Çözemedi!

02.07.2018 tarihinde Gürgençler Apple yetkili teknik servise, pil ömrünün çok az gitmesi ve kayıtta yer almayan sölü olarak verdikleri cevap pil ömrüne bağlı denilen telefonun çok ısınması problemi ile hummalı bir inceleme sonucu teslim ettiğim telefon teslim aldıktan sonra ses açıp kapama düğmesi kısmen çalışıyor. Telefonumun ekranı oynuyor. Keşke telefonu teslim alırken göstermiş olduğunuz hassasiyeti teslim ederken de göstermiş olsaydınız. Bende bu problemleri yaşamamış olurdum.

Turgay Turgay 3.277 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Turgay11 Aralık 2018

  Merhabalar, cevap verme sürecinde geç kalınlığı için ben siteyi kontrol etmeyi bırakmıştım. Bu süreç zarfında telefonumun garanti süreci tamamlanmış oldu. Garanti kapsamında yapılan daha doğrusu yapılamayan telefon için garantisi tamamlanmış diye geri bildirim gelmez umarım. Tarafınızda kayıtlı olan telefon numarama bilgi verilmesini rica ederim. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim

 • Turgay25 Kasım 2018

  Merhaba ilginiz için teşekkür ederim. Şikayete cevap verme aşamasında telefonumun garantisi bitmiştir. Neticede garanti kapsamında yapılan bir yanlışın giderilmesi garantinin bitip bitmemesini ilgilendirmemesi gerekir diye düşünüyorum. Firma yetkilisinin telefon ile ulaşıp konu hakkından bilgi vermesini rica ederim.

 • Gürgençler Temsilcisi08 Ekim 2018

  Şikayetiniz iş geliştirme departmanımıza aktarılmıştır. İş geliştirme departmanımız sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemleri almıştır. Bilgilendirmeniz için teşekkür eder Şubemize tekrar gelmenizi rica eder sorununuz ile ilgili destek vermekten mutluluk duyarız.

 • Turgay16 Ağustos 2018

  Yapılan şikayetlere cevap vermeyecek kadar duyarsız, Apple gibi bir firmanın teknik servisini taşıyamazsınız kadar basit, vermiş olduğu teknik servisin arkasında duramayacak kadar aciz, sağlam telefonu bozacak kadar bilgisiz, daha sayamadığım bir sürü olumsuzluğun bir arada bulunduğu tek firma olsa gerek.

 • Turgay16 Ağustos 2018

  2.07.2018 tarihinde Ankara Gürgençler Apple yetkili teknik servise, pil ömrünün çok az gitmesi ve kayıtta yer almayan sözlü olarak verdikleri cevap pil ömrüne bağlı denilen telefonun çok ısınması problemi ile hummalı bir inceleme sonucu teslim ettiğim telefon teslim aldıktan sonra ses açıp kapama düğmesi kısmen çalışıyor. Telefonumun ekranı oynuyor. Keşke telefonu teslim alırken göstermiş olduğunuz hassasiyeti teslim ederken de göstermiş olsaydınız. Bende bu problemleri yaşamamış olurdum. Telefonumun ekranını tam yapıştıramamışlar. Yarım saatte pil değiştiriyoruz diyerek reklam yapıyorlar telefonunuzu maffediyorlar. Sakın güvenmeyin.

 • Turgay12 Ağustos 2018

  Etmiş olduğumuz şikayeti ciddiye alıp cevap verme nezaketinde bile bulunmuyorlar.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler