E-sipariş Verdim, Şaka Gibi Bir Kurummuş Bu Gürgençler

Mert Mert23 Eylül 10:44

İnternette kampanya yapmışlar ve diğer sitelerden daha ucuza olduğundan dolayı Airpods sipariş ettim. Havale yöntemini kullandım, para hesaplarına geçiyor, fakat 2 gün sonra internet üzerinden sipariş durumunu kontrol ettiğimde siparişiniz iptal edildi yazıyor, olayda bundan sonra başlıyor. Bugün dahil 10 gün oldu her gün arıyorum neden iptal edildi diyorum ben önümdeki ekrandan iptal nedenini göremiyorum, konu ile ilgili size geri dönüş yapacağız deniyor fakat hiç kimse aramıyor. Daha sonra ben tekrar arıyorum durumu anlatıyorum bu sefer niye aynı cevap veriliyor sizi arayacaklar deniyor bariz bir şekilde oyalıyorlar ya ellerinde stok yok, ya kimse konuyu çözmek için uğraşmıyor telefon kapandığı gibi konuda masada kalıyor kadük bir duruma döndü. Siparişim kargoya verildiğini öğrenebilir miyim? Diyorum, müşteri hizmetlerinin cevabı ben önümdeki ekrandan sipariş durumunu göremiyorum diyor. Burada sorulacak 2 soru var siz nasıl e-ticaret sitesisiniz ki sipariş durumunu bile göremiyorsunuz?, bir konu üzerine 10 gün oldu sipariş verileli neden kimse ilgilenmek istemiyor? Yani orada çalışıyorsunuz para kazanıyorsunuz ama inizi yapmıyorsunuz. Bakalım süreç nasıl gelişecek? Airpods gelecek mi? Gelmeyecekse iptal edecekler mi? Airpods gelmeyip iptal etmeyip paranın üzerine mi konacaklar 10 gündür yaptıkları gibi.

 • - Görüntüleme
 • 3Yorum

Cevaplar

Gürgençler Logo Gürgençler 23 Eylül 23:44

Sayın Müşterimiz; Şikayetinize istinaden Gürgençler /Apple olarak siz değerli müşterilerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Çözüm ekiplerimiz tarafından yapılan kontroller sonucunda; havale seçeceği ile 15.09.2020 tarihinde yapmış olduğunuz siparişinizin gecikme nedeni ücretin sistemlerimize yansımamasıdır. Dekonttu 21.09.2020 tarihinde göndermeniz üzerine ücret gelmediği için iptal olan siparişiniz tekrar aktif edilmiş ve 23.09.2020 tarihinde kargolanmıştır. Her türlü konu hakkında destek hattımız üzerinden iletişime geçtiğiniz taktirde sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür eder, mutlu günler dileriz Ürünlerinizle ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için Hafta İçi : 09:00-22:00 Pazar : 10:30-22:00 0850 302 8595 Gürgençler Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla www.gurgencler.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Mert 24 Eylül 00:34  

  Bir de lütfen yazdıklarınızı kontrol ediniz düzgün bir şekilde Türkçe yazınız. "havale seçeceği ile 15.09.2020 tarihinde yapmış" yazılmış fakat "seçeneği" olması gerekir herhalde. Lütfen üstünkörü iş yapmayınız.

 • profile-icon Mert 24 Eylül 00:09  

  Andersenden masallar kısmına girilmiş sanırım cevap verilmeye çalışılırken. Ücretin sisteme yansımaması sizin kontrol edememenizden kaynaklanmaktadır. Yanlış bir hesaba göndersem haklısınız ama hesabımda yeterli bakiye olmamışsa zatenbankabeni uyarır

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Mert 24 Eylül 00:18  

  Ben bu platforma yazmasam ürün kargoya verilmeyecekti (verildiğine dair de bir bilgilendirme internet sisteminde gözükmüyor ayrıca). Kendi içinizdeki sorunu, lütfen suçu müşteriye atarak geçiştirmeye çalışmayınız.

  np_image1 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler