25 Nisan 2013
Yorum Yap
#1761141

Gürbüzoğulları Mobilya Dolap Aynası Düştü!

Konya Gürbüzoğulları mobilya'dan aldığım VİRA markalı Hürrem yatak odasının gardobunun sağ kapısındaki ayna mart ayının son haftasında, gece 1, 5 sıralarında büyük bir gürültüyle kendiliğinden düştü (dolaba dokunma olmadan). Daha sonra aradığım müşteri hizmetleri, mobilya fuarı olduğunu onun için ilgilenmelerinin biraz süre alabileceğini söylediler.


Ancak 1-7 nisan arasında olduğunu öğrendiğim mobilya fuarı biteli 17 gün geçmesine rağmen hala dönüş olmadı, ki fuarın olması da bana vermeleri gereken bu hizmeti engelleyemez. Bundan sonra bu firmalarla ilgili alışveriş yapanların, satış sonrasındaki boşvermişliği bilmelerini ve bir an önce aynaların getirilip takılmasını istiyorum.

Kerem Kerem 1.540 Okunma

Cevaplar

  • Kerem25 Eylül 2014

    25 Eylül 2014 sorun hala çözülmedi. Sözde VİRA mobilyadan da aradılar biz halledeeceğiz diye. havada kaldı !! Bakın bu mesajlar hep görülüyor firmalar tarafından. hala dönüş yapılmaması, bu ürünleri alacaklara ön bilgi olsun. Gittiğinizde böyle birşey okuduk doğru mu diye sorsanız birçok laf dökerler ve milyarlarınızı alırlar ve yine zor durumda kalan siz olursunuz. Direkt söylüyorum. Satış sonrası hizmeti iyi olan birçok firma var onları tercih edin hem daha ucuz hem daha kaliteli. Kullanan biri olarak söylüyorum..

  • Kerem09 Mayıs 2014

    Şikayetime halen çözüm bulunmadı. (09.05.2014) 1 sene oldu.

  • Kerem04 Ekim 2013

    4 kasım itibariyle yazıyorum, hala çözüm bulunmadı. 6 ay oldu. Gürbüzoğullarının ışıltılı mağazasına, müzik eşliğinde elit görünümlü internet sitesine kananlar olmasın, velev ki bir sorunla karşılaştınız -ki olma ihtimali var-Büyük firmalarda olması gereken en önemli husus olan "satış sonrası hizmet" bu şekilde. Bilmiş olun diye yazıyorum. Çözüm olursa onu da ekleyeceğim.

Ziyaretçi Yorumları