14 Eylül 2015

Gürbüzoğulları Mobilya İlgisiz Ve Sorumsuz Tutum!

İlgisiz ve sorumsuz tutum

2014 yılında almış olduğum mobilyalardan yatak odası tam bir facia. Şirketlerinde mobilyaların kurumunda dilimizi anlamayan eleman gönderiyorlar ve kesinlikle iletişim kuramadığımız bir yana mobilyaları yanlış kuruyorlar. Ben ne almış olduğum mobilyadan ne de firmadaki elemanlardan hiç memnun değilim, keşke kapısından girmemiş olsaydım. Yatak odamın kurulumunda eleman sürgülü gardırop kapağımı yanlış takmış, dolabım perişan oldu. Kendilerini aradım getirtene kadar 3-4 kez aramam gerekti. Ne şikayetim olduğunu söylememe rağmen gönderdikleri elemanlar eksik malzemeyle gelip hafta içi geliriz diye gittiler ve 20 günü geçti daha gelmediler.

Merve 1.945 Okunma

Cevaplar

  • Merve01 Ekim 2015

    Dıkları gibi bazamın altındaki (kontrplakların neden atıldığını bazanın altına çakılmadığını sorduğumda bu baza portatif diye baştan savma cevap veriyorlar. Yatağı çevireceğim Zaman yatağın boyutlarına göre oldukça küçük vida kullandıklarından yatağım kırıldı, söylediğimde umursamadılar bile. Ben bir hata yaptım, Konya lı değilim, bilmediğim için bu firmadan aldım mobilyamı. Herkese benden tavsiye eğer uzun süreli mobilya kullanmak istiyorsanız asla bu firmanın kapısının önünden bile geçmeyin. 20.000 TL verip aldığım mobilya daha 1. Seneyi doldurmadan elimde patladı, taksidin gününü az geçirince ödemeyi yapın diye anında arayan firma sorun olduğunda aramak bir yana bahaneler üretip ilgilenmi

  • Merve01 Ekim 2015

    Dıkları gibi bazamın altındaki (kontrplakların neden atıldığını bazanın altına çakılmadığını sorduğumda bu baza portatif diye baştan savma cevap veriyorlar. Yatağı çevireceğim Zaman yatağın boyutlarına göre oldukça küçük vida kullandıklarından yatağım kırıldı, söylediğimde umursamadılar bile. Ben bir hata yaptım, Konya lı değilim, bilmediğim için bu firmadan aldım mobilyamı. Herkese benden tavsiye eğer uzun süreli mobilya kullanmak istiyorsanız asla bu firmanın kapısının önünden bile geçmeyin. 20.000 TL verip aldığım mobilya daha 1. Seneyi doldurmadan elimde patladı, taksidin gününü az geçirince ödemeyi yapın diye anında arayan firma sorun olduğunda aramak bir yana bahaneler üretip ilgilenmiyor.

  • Merve01 Ekim 2015

    Tarafımama firma tarafından hala bir dönüş yapılmamıştır. Asla verdikleri sözü tutma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön