Toplam çözüm sayısı
..
Gürbüz Elektrikli Ev Aletleri ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Neslihan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Gürbüz Elektrikli Ev Aletleri
ile
Gürbüz Grup

Yeni karşılaştırma

ile

Gürbüz Grup Feneryolu Teknik Servis Sorunu

246görüntüleme
Neslihan
Neslihan 3 hafta önce

Gürbüzler Beyaz Eşya & Gürbüzler Feneryolu Servisi hakkında. 1 senedir süre gelen zeolith bulaşık makinesi arızamız geçici çözümler ve süreç beklentileri ile geçmektedir. Üstelik elektronik panel değişimi yapılıp sıfır parası ödediğim yedek parça çıkma parça takılarak tarafıma gönderilmiş itirazımız üzerine yeni parça bekleme sürecimiz tekrar başlamıştır. Sonrasında servisten aldığımız telefon üzerine tedarik edemediklerini yeni bulaşık makinesi almamız gerektiğini belirtmişlerdir . Bunun üzerine eşimin yeni makine talebi olmuş her nasıl oluyorsa yedek parça bulunmuş ama makine E31 su ısıtma arızası ile tarafımıza teslim edilmiştir. 

Birkaç gün sonrası fonksiyon arızası olan E15 arızasıyla kullanılamaz hale gelmiştir.  hali hazırda ilgisiz ve  kaba tavırla muhatap olmaktayız süreç olarak da bekletilmekteyiz. Siemens gibi Alman disiplinine sahip olan bir firmanın böyle distribütör veya servislere bayilik verirken ehli insanlarla çalıştıklarına dair bir standardı olduğundan veya müşteri hizmet kalitesi ölçümü yaptığından büyük kuşkularım oluşmuştur. Tüm yetkililerinizi sorunuma çare bulamaya davet ediyorum. Aksi takdirde önereceğim firma olmaktan uzak olacaksınız. 

Sayın Neslihan A. Öncelikle Gürbüz Ev Aletleri'ni tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. "Gürbüz Grup Feneryolu Teknik Servis Sorunu, 17831438" Başlıklı şikayetinize en hızlı şekilde destek verebilmek için paylaşmış olduğunuz iletişim bilgilerinizden size ulaşacağız. Dilerseniz şikayetiniz ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için Tüketici Destek Merkezimiz 444 28 80 numaralı telefonumuzdan veya aşağıda paylaştığımız web sitemiz üzerinden de iletebilirsiniz. https://www.gurbuzevaletleri.com/sayfa/iletisim Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla GÜRBÜZ EV ALETLERİ 444 28 80

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Gürbüz Elektrikli Ev Aletleriile karşılaştır  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Gürbüz Elektrikli Ev Aletleri
ile
Gürbüz Grup

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler