25 Eylül 2013

Güral Sapanca'da Saatim Kayboldu!

Güral Sapanca çok güzel , yemekler aynı şekilde. Çalışanlarda iyi, havası çok güzeldi . Biz 16 eylülde giriş yaptık ve saatim yok oldu . İlgili birimlere bildirdik; fakat dönüş olmadı . Umarım bulunur ve bana kargoyla iletilir odada kayboldu . Bebeğimiz olduğu için çok mekan gezmedik . Belli yerlere gittik oraları baktık . Yok kimseyi zan altında bırakmak istemem ama ,otele giriş yaparken kolumdaki saat çıkarken yoktu .

Hulya 1.035 Okunma

Cevaplar

  • NG Sapanca Wellness & Convention Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli misafirimiz, Konaklamanız için Güral Sapanca Wellness & Convention’u tercih etmenizden dolayı teşekkür ederiz. Otelimizde konakladığınız dönemde bildiriminiz üzerine gerekli araştırma ve incelemeler yapılarak konaklama belgesi üzerindeki eşinize ait olan telefon numarasından kendileri bilgilendirilmiştir. Yapılmış olan görüşmede genel alanlarda da kaybolmuş olabileceği bildirilen eşya hakkında herhangi bir bulguya rastlanamamıştır. Otelimizden ayrılışınızdan sonra, sizin sikayetvar.com üzerinden yapmış olduğunuz bildirime istinaden yine aynı telefon numarasından tekrar eşinizle görüşülmüş ve genel alanlarda da kaybolmuş olabileceği bildirilen eşya için tarafımıza gelen bir bildirim olmadığı bilgisi kendilerine tekrar iletilmiştir. Eşyanız ile ilgili olarak tarafımıza bir bildirim yapılması veya herhangi bir bulguya ulaşılması durumunda tarafınızı bilgilendireceğimizi bilmenizi isteriz. Sizi otelimizde tekrar ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Saygılarımızla.

  • Hulya 02 Ekim 2013

    çok üzgünüm saatim koyboldugu için manevi degeri vardı...odadan nasıl kayboldu anlamadım herşey dururken çok üzüldüm.....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön