Güral Afyon Wellness&Convention Onayım Olmadan Gün Sınırlaması Getirdi.

Murat C. |

Güral Afyon Wellness&Convention'a üyelik yaptırdım ve spor - spa imkanlarından yararlanıyordum. Üyeliğim 7 gün saat sınırlaması olmayan bir üyelik, ancak bu salı günü telefonla arandım ve perşembe gününden pazartesi gününe kadar üyelikten faydalanamayacağımı, onun yerine üyeliğime 1 hafta ilave edeceklerini söylediler.

Benim hiçbir rızam ve onayım olmadan böyle bir uygulamaya gidilmesini kabul etmiyorum. Kimler kime sorarak 1 hafta uzatıyoruz kararını aldı ve emrivaki bir şekilde bizlere tebliğ ediyorlar. 3 kere iletişim adreslerine mail yazmama rağmen geri dönüş bile yapmadılar. Nasıl bir kalite yönetim sistemleri, nasıl bir müşteri memnuniyeti sistemleri var anlamış değilim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat C.
  13 Mayıs
  19:11

  İlgili personel Semra hanimin yaklasimindan memnunum. Ancak dile getirmeye calistigim meselelerle ilgili otel yönetiminin çözümsüzlüğü ve ilgisizliği devam ediyor. Yüksek standartlarda hizmet gayeleri olması gerektiğine inandigim bu işletmede , bu tur kolay sorunların çözülememesi üzücü. Ben teklif edilen 1 hafta üyelik uzatiminida istemiyorum. Onlara benden hediye olsun. Semra hanim hatrina uyeligimi devam ettireceğim. Ancak hicbir şekilde bu işletmeye ne bir misafir iki gonderecegim nede tavsiye edeceğim.

 • Murat C.
  13 Mayıs
  19:01

  Görüştüğüm personelin yaklasimindan memnunum. Ancak kurum olarak ilgisiz ve çözüm üretici bir adım, yaklasim yok. Dolayisiyla ilgili personelinde elinden gelen bir şey yok.