Günlerdir Teslimat Yapmayan Kuryenet!

Volkan G. |

Günlerdir kredi kartımın teslimatını yapmıyorsunuz. Sürekli müşteri hizmetlerini arıyorum hiç çözüm üretmiyorsunuz. Banka bilgilerini güncelledi size tekrar mail attı ama genede kartımı göndermiyorsunuz. çarşamba gününden beri teslimat bugün yapılıyor deniyor ama hala yok.Dağıtıma araç çıkmamış deniyor. Her gün aynı bahane söyleniyor. En son konuştuğumuzda cumartesi günü teslimat yapılacağını söylediler.

Kartımın İstinye şubesinde olduğunu söylediler. Bugün pazartesi gene kartım teslim edilmedi. Çok sorumsuz bir firmasınız. Bir an önce çözüm üretmenizi istiyorum, bundan da hiç ümidim yok aslında.

Etiketler :

Adrese Gitmeme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  14:20

  Merhaba Sayın Gecgel,

  Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • Volkan G.
  18 Eylül
  19:05

  son derece çözümsüz bir kurye şirketisiniz.kişisel olarak sizinle asla çalışmam

 • 11 Eylül
  17:59

  Merhaba Sayın Gecgel,

  Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri