25 Nisan 2016

Güneşli Park AVM Gönül Kahvesi'nde Fazla Alınan Ücret!

Şubenizde 23.04.2016 tarihinde şu şekilde bir olay yaşadık. Tarafımıza gelen menüde waffle fiyatı 13 TL yazılmış olmasına rağmen hesapta 14,5 TL olarak gelmiştir. Çalışana durumu izah etmememiz üzerine bay görevli bayan arkadaşı müdürü çağırdı. Gelen bayana neden menü de 13 TL yazan waffle 14,5 TL alındığımızı sorduğumuzda; fiyatlarımızın değiştiği için menülerinin güncel olmadığını ilettiler. Tamam ücret almayalım bu şekilde dedikten sonra neden müşterilerinize bilgi vermediğinizi sorduğumuzda benim müşterilerim anlayışlı müşteridir diye cevap almış bulunmaktayız.

Sen kalk menüye fiyatı doğru dürüst yazma ve üstüne üstük sipariş verirken doğru fiyatı müşterine söyleme, sonrada ücret dediğiniz gibi olsun ama deyip çeşitli bahaneler uydur. Üslup tarz hiç hoş değildi. Firmaya gerekli uyarıların yapılmasını istiyorum. Tarafımıza konu hakkında bilgi verilmesini rica ederim.

Sabri 966 Okunma

Cevaplar

  • Gönül Kahvesi Temsilcisi28 Haziran 2016

    Sayın Misafirimiz, Uyarınız için teşekkür ederiz. Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için bize [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Gönül Kahvesi Müşteri İlişkileri www.gonulkahvesi.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön