07 Ekim 2013

Güneş Sigorta'nın Yanıltmacası!

14.09.2013 tarihinde Güneş Sigorta'dan arayan bir bayan, şirketimize ait 0212-2322123 hat için kullanmaya devam etmemiz halinde 5000 TL iş yeri sigortasını yapacağını belirtti. Ancak elimize ulaşan ne bir poliçe var, nede bir sorumlu.

Ayrıca taahhütten vazgeçme halinde 120 TL ceza ödeyeceğimi öğrenmiş bulunmaktayım. Güneş Sigortayı arayıp numarada değişiklik yapmak istediğimde; telekomu aramamı onlarla alakası olmadığını söyledi. Telekomda kendileri ile alakası olmadığın söylüyor. Bu arada 1 ay geçti. Hala bir muhatap yok.

Vural 202 Okunma

Cevaplar

  • Vural22 Ekim 2013

    Güneş sigortanın bana göre geçmişte kurumsal bir duruşu vardı artık gözümde 0 lar.

  • Güneş Sigorta Temsilcisi08 Ekim 2013

    Sayın İlgili, Konu Finansal Kurumsal Alternatif Dağıtım Kanalı Müdürlüğümüze iletilmiş olup, tarafınıza dönüş yapılarak gerekli bilgilendirilmenin yapıldığı öğrenilmiştir. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön