18 Eylül 2013

Güneş Sigorta'dan Özür Beklerken Ceza Geldi!

4 ay boyunca kredi kartında sorun olmuş. Ama beni aramadılar bile, aransam akabinde halledebilirdik. 2 ay başka bir kişinin kredi kartından benim ödemelerimi tahsil etmişler. Umarım bu kişinin haberi vardır. Son 2 ay ödeme alamayınca eve ihtarname gönderdiler. Ancak 4 ay sonra haberim oldu sorun olduğundan.

Acentam elinden geldiğince yardımcı oldu. Ancak bu sabah "tahsilat probleminden dolayı hastanede provizyon sıkıntısı yaşayabilirsiniz" diye bir mesaj aldım. Böyle bir ayıp ve hatadan sonra provizyonda VİP öncelik konması, bir özür dilenmesi, mükafat verilmesi gerekmiyor mu? Güneş Sigorta, bu nasıl bir müşteri yönetim şeklidir?

Filiz 228 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Konu Sağlık Sigortaları Müdürlüğümüze iletilmiş olup, tarafınıza dönüş yapılarak konu hakkında bilgilendirilme yapıldığı öğrenilmiştir. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön