Güneş Sigorta'da İlgiliye Ulaşılamıyor.

Mesut Y. |

Eşim 19/06/2014 tarihinde aracıyla trafik kazası yaptı. Araç Güneş Sigorta'dan kaskolu. SBM'nin sitesinden baktığımda kusur %100 karşı tarafa verilmesine rağmen yeni kasko poliçesi için teklif aldığımızda "aracın hasarı var" diyorlar.

Güneş Sigorta müşteri hizmetlerini aradığımda uzun bir ondan ona aktarılma süreci sonunda kimseye ulaşamadık. Operatör 0212 355 67 35 ve 0212 355 67 46 numaralı telefonlardan L** Bey veya Y**Bey'e ulaşabileceğimizi, kendilerinin telefonlarının şu an cevap vermediğini söyleyerek görüşmeyi sonlandırdı. Söz konusu numaraları en az 100 defa aramamıza rağmen kimseye ulaşamıyoruz. Bir daha Güneş Sigorta'dan kasko yaptırmamak için yeminli olacağız bu gidişle.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Hasarsızlık Kademesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  09:30

  Sayın İlgili,

  Konu İstanbul Hasar Yönetim Müdürlüğümüze iletilmiş olup, hasar dosyası ile ilgili rücu işlemi yapılarak, sistem üzerinden düzeltilmiştir. İyi günler dileriz.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Güneş Sigorta A.Ş.
  Sayın Müşterilerimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, musterimemnuniyeti@gunessigorta.com.tr e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.