04 Aralık 2014

Güneş Sigorta Yeterli Bilgi Alamadım

Amasya'da Güneş Sigorta Acentası S***Z** isimli sigortacıdan aracıma sigorta yaptırmıştım. Aracımı sattım poliçe iadesini almak için gittim. İade poliçesinde 124,90 TL yazmasına rağmen bana 110 TL ödeyeceğini beyan etti. Bende kabul etmedim çünkü alacağım tutar poliçede yazıyordu. Acente bana ısrarla 110 TL ödeyeceğini aradaki 15 TL'yi kendisinin vergi olarak ödediğini söylüyordu.

Güneş Sigorta'nın genel müdürlüğünü arayıp şikayet için görüştüğümde bana acente tarafından ödenmesi gereken tutarın 124,90 TL olduğunu söylediler ve şikayet kaydı açtılar. Güneş Sigorta genel müdürlüğü konuyla ilgilenmeyip 3 gün geçmesine bana dönüş yapmadı.

Kemal 842 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi05 Aralık 2014

    Sayın İlgili, Konu Kurumsal İletişim Müdürlüğümüze iletmiş olup, 04.12.2014 tarihinde ödemenizin tamamının hesabınıza yatırıldığı öğrenilmiştir. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön