02 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10620868

Güneş Sigorta Teminatlardan Bir Haber

3 yıldır Güneş Sigorta'dan sağlık sigortası yaptırıyoruz. İkiz bebek sahibi olduk, erken doğumdan kaynaklı 2 ay 20 gün hastanede kuvözde yatış süremiz oldu. Bebeklerimi taburcu edildikten sonra poliçeye Güneş Bebek olarak ekletmek istediğimizde saçma bahaneler ile poliçeye eklemeyi ret ediyorlar. Doğum tarihini baz alıyorlar, baz alınması gereken tarih taburcu edildiği tarihtir. Böyle bir kanuni hakları olmadığı halde zorluk çıkarıp yardımcı olmuyorlar. İşini bilmeyen teknik personel ile dolu bir şirket. Daha kanundan haberleri yok sadece müşteri mağdur ediyorlar. Mağduriyetim devam ettiği sürece gereken resmi yerlere başvurumu yapacağım. 3 yıldır aynı şirkete para ödeyip limitsiz poliçe kestiriyorum uğraştırdığı işlerin kanunda yeri yok. Mağduriyet de cabası.

Koray Koray 647 Okunma

Cevaplar

  • Koray06 Temmuz 2018

    Hep aynı bahane inceleyip size döneceğiz. 25 Haziran 2018 tarihinden beri poliçeme bebek zeyili yaptırmak istiyoruz muhatap bulamıyoruz. Okyanus Limitsiz ürününü ile ilgili internet sitenizden alıntıdır ; “Okyanus Limitsiz” ve “Yakamoz Maxi” ürünleri kapsamında verilen hizmette Güneş Bebeklere, özel şartlarda belirtilen bekleme süreleri uygulanmıyor ve doğumsal hastalıkları kapsam içerisinde değerlendiriliyor. Benim poliçe zeyilime red verme sebebiniz, özel şartlarınız ile uyuşmuyor. Yalan yanlış bilgilendirmeler ile insanları kandırıyorsunuz. Bebeğiniz sağlıklı ise sigortalarız, değil ise sigortalamayız diyemezsiniz. Ayrıca bebeğim sağlıklı olmasa taburcu edilmez. Verdiğiniz teminatlara göre ; ne zeyil süresini geçirmişim ne de doğumsal bir hastalığım var! Ki olsa bile Okaynus Limitsiz kapsamı içinde diye kendiniz şartlarınıza yazmışınız. Kazanılmış haklarımızı hiçe sayıp insan sağlığına ve haklarına hiç önem vermeyen karaktersiz bir şirket. Sigorta kavramının sözlük anlamını sorsak ona bile cevap veremiyecek kadar aciz yönetim kadrosu ve teknik ekibine sahip merdiven altı görünümlü sözde şirket. Kimseye önermiyorum.

  • Güneş Sigorta Temsilcisi03 Temmuz 2018

    Sayın ilgili, İletmiş olduğunuz bilgi doğrultusunda gerekli incelemeler başlatılmış olup, en kısa sürede talebinize yönelik tarafınıza geri bildirim sağlanacaktır. Bilgilerinize arz olunur. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler