10 Eylül 2013 #2004583

Güneş Sigorta Suçsuzken Suçlu Konumuna Düşürdü!

İzmir'in Tire ilçesinde 16/08/2013 tarihinde dosyamda belirtmiş olduğum adreste motosikletimle kaza yapmıştım. Kaza sonucu gerekli dosyaları Güneş Sigorta 'ya gönderdim ve eksper gelip hasar tespiti yaptıktan sonra, kamyonetin bana arkadan çarpmasına rağmen, %50 suçlu olduğum ve hasarın yarısının ödeneceği tarafıma bildirildi.


Aradan bir ay geçmesine rağmen ödeme yapılmadı. Daha sonra bizi tekrar aradıklarında %100 suçlu olduğumu ve hasarın ödenmeyeceği bildirildi. Bu durumun telafi edilmesini ve tarafıma bildirilmesini önemle rica ederim.

Münür 187 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Konu Ege Bölge Müdürlüğümüze iletilmiş olup, tramer kusur sonucuna göre komisyon kararı ile mağdur araç kusurlu bulunmuştur. Dosya kontrol edilip kusurdan neticesiz yazısı ve kusur belgesi adreslere gönderilecektir. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön