23 Nisan 2013 #1758160

Güneş Sigorta Sözlerini Tutmuyor!

Yaklaşık 3 ay önce arabama arkadan çarptılar ,çarpma neticesinde tamponum kırıldı.Güneş sigortanın Malatyada ki anlaşması olan "Özcan kardeşler" firmasına gittik firma yeni tampon getirmek yerine eski tamponu yapıştırıp boyadı.


Boyada çatlama veya yapıştırılan yerde kırılma olursa tekrar getirebileceğimizi söylediler .Bizde bu sözlere istinaden aracı aldık.aradan 3 ay geçtikten sonra boyada çatlamalar oldu tekrar götürdük .


Sanki o sözleri söyleyenler onlar değilmiş gibi "bizimle alakalı değil,firmayla alakalı.Bu araç tekrar darbe almış ...."gibi şeyler söylediler.Bunu bize daha önce söyleselerdi biz aracımızı o şartlarda oraya yaptırmayı kabul etmeyecektik.

Derya 198 Okunma

Cevaplar

  • Derya26 Temmuz 2013

    bu firmayla ilgili olan ve halen devam eden şikayetimin arkasındayım.

  • Güneş Sigorta Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Konu Doğu Anadolu Bölge Müdürlüğümüze iletilmiş olup, eksperin yapmış olduğu inceleme neticesinde onarımdan kaynaklı çatlama olmadığı, onarımdan sonra tamponun vurulduğu bildirilmiş, dolayısı hasar teminat dışı kalmaktadır. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön