11 Şubat 2014 #2288176

Güneş Sigorta Pirim İadesini Yapmıyor

Güneş Sigorta'dan zorunlu trafik sigortası yaptırdım. Acentanın personeline ödemeyi peşin yaptım. Daha sonra aracımı sattıktan sonra. Kullanılmayacak aylar için paranın iadesini istedim. Acenta personelden tahsilat yapmadığı için bana para ödemiyor. Acenta'yı genel müdürlüğe şikayet ettim.
Genel müdürlük benim yanımda olması gerekirken acentanın ödeme yapmayacağını, mağduriyetini benim çekeceğimi söyledi. Kendileri ödeme için iban numarasına kadar istedi ama genel müdürlükte yapmadı. Sigorta acentasından Ve Güneş Sigorta'dan şikayetçiyim.

Fazlı 264 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Konu Orta Anadolu Bölge Müdürlüğümüze iletilmiş olup, acente poliçeye ait tahsilatın yapılmadığı bu durumdada prim iadesinin olmadığını ibraz etmiştir. Tahsilat servisimiz Hukuk Müşavirliği ile de görüşerek ödemenin müşteriye tarafımızdan yapılmaması kararı alınmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön