18 Temmuz 2013

Güneş Sigorta Pert Ödemesini Geciktiriyor!

4/183999 hasar dosya numaralı ,hasarlı aracımın pert olduğunu bildirdikleri halde, kazanın üstünde 2 ay geçmesine rağmen hala sonuç alamadım . Evraklarınız eksik dediler , tamamladım bu sefer bankadan rehinin kalktığına dair yazı istediler .


Banka kredi kapanmadan rehini kaldıramam diye yazı verdi . Ben ilettim Güneş Sigorta'ya şimdi bana diyorlar , biz size avans gönderdik onunla rehini kaldırın diyorlar. Sanki banka babamın bankası ya keyif olsun diye rehin koydurdum.
Bunu konudaki mağduriyetimi ilettiğimde bizim prosedürümüz bu şekilde diyorlar. Gerçekten çok komik bir durum.

Mehmet 200 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Sayın İlgili, Konu Güney Anadolu Bölge Müdürlüğümüze iletilmiş olup, 17.07.2013 tarihinde avans olarak 10.840.-TL. ödeme yapıldığı öğrenilmiş olup artı bir ödeme yapılmayacağı bildirmiştir. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön