19 Şubat 2013 #1642307

Güneş Sigorta Kredi Kartımdan Usulsüz Para Çekimleri!

21 Kasım 2012 de iptal ettiğim kasko poliçesinin Aralık, Ocak ve Şubat taksitleri de çekilmiştir ve bu hata kabul edildiği halde para iade edilmiyor. Buna karşın iade edilmesi gereken 634 tl lik tutar yerine 487 TL Taksitli iade edilmiş ve hata yapıldığı söylenerek kartım tek çekim şeklinde geri alınmış beni bankaya borçlu durumu düşürmüşlerdir.


Yarın kartımın son ödeme tarihi ve ben bankaya 487 TL borçluyum üstüne üstelik 3 adet fazla taksit ödedim. Genel müdürden ilgili birim amirlerine kadar herkesi ulaşmaya çalıştık ama başlarından savmaktalar.

Hakan 121 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın H. Gazi, Şikayete konu olan prim iadesi ile ilgili talebiniz, daha önceden göndermiş olduğunuz mail ve telefon konuşmalarınıza istinaden işleme alınmıştır. Prim iadesi 20.02.2012 tarihinde hesabınıza yatırılmış olup , tarafınıza bu konuda bilgi verilmiştir. Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön