23 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6271225

Güneş Sigorta Kendi Verilerine Erişemiyor!

2012-2016 dönemi arasında eski iş yerimden Güneş Sigortalıydım ve bu dönem arasındaki ilaç kullanımlarıma ihtiyacım var. Müşteri hizmetlerini aradığımda yalnızca eczane ve teşhis isimlerini gönderebileceklerini kayıtları tutmadıklarını söylediler. İlacı ne kadar, kaç kutu mg kullandığıma ihtiyacım olduğunu tehlikeli bir ilaç olduğu için bu bilgiyi almam gerektiğini söylesem de ısrarla "kayıtları tutmuyoruz size liste gönderdik.Eczaneleri tek tek arayıp sorun" dediler.


Provizyon konusunda sorun çıkartan, sigortaladığı her ayrı uzvunuz için para alan, aynı teşhis reçetenizde iki kez yazsa kapsamdan çıkartan sağlık sigortasının söylediğim her cümlede "haklısınız ama öyle bir liste verme yükümlüğümüz yok" ise bu devirde muhteşem!

Merve Merve 704 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın İlgili, Konu ile ilgili olarak tarafınıza yazılı bildirimde bulunulduğu öğrenilmiştir. Saygılarımızla,

  • Merve26 Eylül 2016

    Benim tüm eczaneleri arayıp tek tek derdimi anlatmamdan sonra, şikayetimin ertesi günü firma, mail adresimi ilaç listesini göndermiş"kayıtlar tutulmuyor, emin olun biz de ulaşamıyoruz, öyle bir yükümlülüğümüz yok" diye onlarca ısrarın sonrasında, oldukça güven verici bir hareket...

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler