22 Mart 2013 #1700443

Güneş Sigorta İnceleme Yapan Personelin Tanınmaması!

06032013 tarihinde 16APR*** plakalı aracıma arkadan kamyon çarptı,tutanak tutuldu,olay yerinde fotolar çekildi Güneş Sigorta bursa bölge müdürlüğü ilgisiz vaktinde işlem yapmadı ve sırf kendi çıkarına işlem yapmak için tutanaktan cımbızla kelime avına çıktı.her iki taraf da güneş sigortalıymışız maalesef.


Ödetecek başka firma olmayınca yarsını müşteriye yıkma derdindeler ,komisyona yollamışlar ve orası da onaylamış incelemeden.en ilginci de en yetkili kişi benim diye karşıma çıkan bayanın tutanağı inceleyen sigorta elemanlarını tanımadığını iddia etmesi,ve bana sinirlenmesi her türlü dilekçe ve itiraz hakkımı sonuna kadar kullanacağımdan şüpheniz olmasın .

Neslihan 225 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın İlgili, Konu Marmara Bölge Müdürlüğümüze iletilmiş olup, tarafınızla görüşülerek komisyon kararlarında değişiklik olmadığı mahkemeden bilirkişi raporu ile değişeceği hususunda bilgilendirilme yapılmıştır. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön