03 Temmuz 2014

Güneş Sigorta Hasarımı Karşılamıyor

Güneş Sigorta'dan sigortalattığım evimi ( ki bu benim tercihim değil banka kredisi kullandığım için banka yaptırmış ) tavanın sıvasının düşmesi sonucu sigortayı aradım eksper geldi ve rapor tuttu. Sonuç olarak evin hasarının işçilik hatasından kaynaklandığını belirten Güneş Sigorta eşyalarımın ve evimin hasarını ödemiyor.


İşçilik hatası varsa niye sigortalamadan önce incelemiyorsunuz? Ancak biz Zonguldak'ta oturuyoruz ve Zonguldak'ta tasman var lokal depremler ve 24 mayısta olan depremde binamız salandı ve tavanın sıvası çatladı. Bir hafta sonrada tavan sıvası tavandan koptu ve eşyalarıma zarar verdi. Ben zer durum yan binalarda da gerçekleşti. Şimdi mağdurum zararım karşılanmasını nasıl sağlarım?

Salman 1.104 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Sayın İlgili, Konu İstanbul Hasar Yönetim Müdürlüğümüze iletilmiş olup, şirketimiz tarafımızdan görevlendirilen eksper tespitine göre işçilik ve malzeme kusuru neticesinde tavan sıvasının hasarlandığı tespit edilmiştir. Bu nedenle hasar poliçe teminatları içerisinde olmadığından herhangi bir tazminat ödenmemektedir. Sigortalımıza yazılı bilgilendirme gönderilmektedir. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön