29 Mart 2013 #1713075

Güneş Sigorta Habersiz Sigorta Yapmış!

25 mart'da DASK tarafından telefonuma gönderilen mesaj ile adıma Güneş Sigorta tarafından zorunlu deprem sigortası yapıldığını öğrendim. Güneş Sigorta a.ş.yetkilisiyle görüştüğümde Vakıfbank tarafından zorunlu deprem sigortası talimatı verildiği bunun dışında ayrıca 200 tl tutarında konut paket adı altında farklı bir sigorta yaptırdıklarını öğrendim.


Kendilerini konut paket iptali için tekrar tekrar aramama rağmen Vakıfbank onaylamadığı sürece konut paket sigortasını iptal edemeyeceklerini söylediler. habersiz izinsiz sigorta yapıyorlar fakat siz bilginiz olmadan yapılan işlemi iptal edemiyorsunuz. ilgili kişiler hakkında cumhuriyet başsavcılığına şikayette bulunmaya hazırlanıyorum.

Mehmet 163 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Konu Finansal Bölge Müdürlüğümüze iletilmiş olup, tarafınız ile görüşülerek poliçelerin kredi teminatı olduğu için iptal edilemeyeceği hususunda bilgilendirilme yapılmıştır. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön