04 Eylül 2013 #1993969

Güneş Sigorta Dosyayı Sonuçlandırmıyor!

Firmamız akaryakıt ve LPG istasyonuna servislik vermektedir. Aracımız 19. 07. 2013 tarihinde ağar hasarlı kaza yapmıştır. Aracımız henüz 1 aylık araçtır. Kaza yapıldığında gerekli evraklar Güneş Sigorta firmasına verilmesine rağmen, arada geçen 16 gündür sigortadan dönüş alınamamaktadır. Bizlere sözlü ve yazılı olarak 2. el sayalım ücret ödeyelim ya da yaptıralım denilmektedir.


Aracımız ağar hasarlı olmasından dolayı yaptırıldığında büyük değer kaybına uğramaktadır . Eğer ücret kabul edilirse 2. el fiyatı önerilmekte . Aracımız henüz 1 aylık, ayrıca poliçemizde yeni değer klozu da bulunmaktadır. Buna rağmen hala sonuçlanmamış olan dosyamız , zaman geçtikçe servislik işimize de zarar vermektedir.

Erdem 144 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Konu Karadeniz Bölge Müdürlüğümüze iletilmiş olup, tarafınıza dönüş yapılarak aracın pert işlemi görmeyeceği ve araç hasarı ile ilgili tutarın tarafınıza ödeneceği hususunda bilgilendirilme yapıldığı öğrenilmiştir. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön