29 Nisan 2013 #1770093

Güneş Sigorta Bölge Müdürlüğünün İlgisizliği Ve Sorunu Takip Etmemesi!

Yapmış olduğum kazanın hasarı 9000 TL civarıyken tramer kaydı 18000 TL görünüyor. Arabamı satışa koymuştum ama Güneş Sigortanın bu kaydı tramere iki kez girmesi yüzünden arabamı satamadım. Acentenin yardımcı olacağı söylendi ama Konya Attarlar şubesi ilgilenmediği gibi üstüne bi de size döneceğiz deyip 2 hafta bekletti.


Neden dönmediniz diye sorunca da Attarlar Şubesinin müdürü sesini yükselterek üste çıkmaya çalışıyor, müşteri memnuniyeti sıfır. Orta Anadolu Bölge Müdürlüğü'nün telefonlarında birisine bağlanmak zaten mucize gibi bir şey dakikalarca telefonda bekledim hiçbir yer telefonu açmıyor santral oradan oraya bağlıyor. Şu ilgisizliğinden sonra kesinlikle Güneş Sigortanın önünden geçmem artık.

Mehmet 217 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Konu Orta Anadolu Bölge Müdürlüğümüze iletilmiş olup, Tramer kaydının düzeltildiği ve tarafınıza konu ile ilgili e-mail gönderildiği bildirilmiştir. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön