06 Haziran 2013

Güneş Sigorta Aracımla Kaza Yaptım Hakkımı Alamıyorum!

13.04.2013 'te 34 HV *** plakalı arkadaşımın kullandığı aracımla kaza yaşandı.Aracım takla attı ön takım ve kaporta hasar gördü ve AirBack patladı,tavanda çökme oluştu.Polis tutanağında 0 promil alkol ve 8/7 kusursuz olmamıza rağmen ağır hasar almış aracımla alakalı büyük bir haksızlık söz konusu.


42.000 TL olan aracımın servis tamir bedelini 35.000 TL olarak belirledi ve Güneş Sigorta hala aracı tamir ettirmek konusunda ısrarcı bizi hiçe sayan ve saf yerine koyan bu anlayışı kabul edemiyorum ve kendileri ile alakalı en kısa zamanda dava sürecini başlatıp hakkımı hukuk yoluyla arayacağımı belirtmek istiyorum.

Necmettin 257 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi07 Haziran 2013

    Sayın İlgili, Konu İstanbul Hasar Yönetim Müdürlüğümüze iletilmiş olup, sigortalı araç üzerinde yapılan hasar tespit çalışması neticesinde sigortalı aracın anlaşmalı yetkili servis onarım tutarı KDV hariç 20,000 TL olduğu tespit edilmiştir. 29.05.2013 tarihinde aracın onarımının başlatılması hususunda sigortalıya bilgilendirme postası gönderilmiş olup ancak olumlu bir cevap alınamamıştır. Aracın hasarı onarılır düzeyde olmakla beraber onarılmasında herhangi bir sakınca da görülmemektedir. Eksper raporu ile de aracın onarımının mümkün olduğu belirlenmiş, pert işlemini gerektirecek bir durum bulunmamaktadır. iyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön