27 Nisan 2013 #1767346

Güneş Sigorta Aracım Kundaklandı Mağdurum!

06.04.2013 tarihinde 02:15 saatlerinde 34HB6***plakalı aracım başka bir aracın yanında kundaklanarak pert oldu. Sabahında Güneş sigortayı aradığımda aracımın çekilmesini talep ettim. Bana aracı kendi imkanlarınızla çekin dediler.


Poliçemde yazan ücretsiz çekici klozunu görevliye okuduğumda ''bilgim yok'' dediler. Poliçe teminatlarında olmasına rağmen ikame aracı vermediler. Müşteri odaklılık: Şikayetlerimi merkezlerine bildirmeme rağmen 21 Gündür geçmiş olsun demek için bile bir arayan olmadı.


Etik değerleri: Poliçelerinde teminat altına aldıkları maddeleri dahi uygulamıyorlar, kanun nizam tanımıyorlar.Hız ve esneklik: ***sigortalı diğer araç sahibi hiçbir sıkıntı çekmeden parasını aldı.

Ufuk 724 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk09 Şubat

    Konu üstünden 5 sene geçmiş bilgi amaçlı paylaşayım istedim. Güneş Sigorta parayı 40 gün sonra ödedi. Olay günü aracın çekilmesini istediğim ses kaydımı bana siz arabanın çekilmesini istememişsiniz diye aktarıp. Diğer günlerdeki bir aramamda söylediğim ''aracım zaten çekildi'' deyişimi bana dinlettiler. Ararken kendi ses kaydınızı yapmanız gerekebilir.

  • Güneş Sigorta Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tarafınıza e-mail ve telefon ile geri dönüş yapılarak konu hakkında yardımcı olunmaya çalışılmıştır. Yaşanılan aksaklık nedeniyle özür dileriz. İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön