20 Şubat 2013

Güneş Sigorta 65 Gündür Ödeme Yapmadı!

15.12.2012 tarihinde, 34 kk ** plakalı aracımla,buzlanmış yolda kontrolümü kaybedip yoldan çıkıyor ve kaza yapıyorum. güneş kaskodan ahtapot çekici istiyorum normal çekici geliyor ve fotoğraflarını çekip aracı halatla rast gele alıp yetkili servise bırakıyorlar. (hassasiyet yok) bunun üzerine araç yetkili servisin bahçesinde açık havada çürümeye bırakılmış gibi .


65 gündür o vaziyette bekliyor üstelik bunca zamandır hiçbir yetkili beni aramadı ve halen kaza tek taraflı olduğu için incelemede denip oyalıyorlar. yolun buzlu olduğu fotoğraflarda net bir şekilde bellidir. 10/126519 nolu dosyam ne zaman sonuçlanır belli değil. Daha fazla oyalarsalar bütün imkanlarımızla yasal yollara başvuracağız.

Öztürk 173 Okunma

Cevaplar

  • Öztürk30 Aralık 2013

    kendi imkanlarımızla hasarı yaptırmayı kabul ettik 15000tl yaptırdık. fakat tramerde halan 46000 hasar kaydı gözükmektedir. bu araştırıp inceliyoruz.

  • Güneş Sigorta Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Konu İstanbul Hasar Yönetim Müdürlüğümüze iletilmiş olup, hasar dosyası ile ilgili araştırmanın devam hususunda bilgilendirilme yapılmıştır. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön