06 Eylül 2013 #1996933

Güneş Sigorta 20 Gündür İşlem Yapmıyor!

Babama ait 34 UD** plakalı aracımızla 19. 08. 2013 tarihinde ağır hasarlı kaza yaptık. Kaza maliyeti % 40 geçtiği halde Güneş Sigorta aracı pert etmemek için elinden geleni yapıyor. 20 gündür ne olacağı kesinleşmedi. Diyelim ki araç yapıldı ama orijinalliği bittiği için, satarken düşük paraya gidecek.


2 adet aracımız var. Senelerdir Güneş Sigortalıyız. Ama artık bitmiştir. Zaten şikayetlere bakınca görüyoruz ki pert olsa bile , 2 ay ödeme yapmıyorlarmış veya düşük yapıyorlarmış. Şimdiye kadar araçlarımız ağır hasar yapmadı. Şimdi gördük marifetlerini.

Bülent 189 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Konu İstanbul Hasar Yönetim Müdürlüğümüze iletilmiş olup, eksper ve teknik birim çalışması sonucunda aracın pert seviyesinde olmadığı tespit edilmiştir. Araç ile ilgili kdv dahil 11.000 TL onarımı uygun görülmüştür. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön