29 Ağustos 2014

Güneş Sigorta Zararı Karşılamıyor.

26/07/2014 tarihinde evime hırsız girdi. Evimde laptop ve sarsılmaz marka ruhsatlı faturalı silahımı çalındı. Çalıntı üzerine polis tutanağıyla birlikte Güneş Sigorta'ya bilgi verdim ama silah poliçe kapsamı değil diye ödeme dışı bırakıldı. İtirazlar üzerine 05337**765 nolu telefondan 29/082014 tarihinde saat 15:30 civarında beni arayarak ödemiyoruz istediğin yere şikayet et diye tehditle telefonu yüzüme kapattı.

Ben konut sigortasını Vakıfbank elemanları yapıyor. Konut kredisi çektiğim için hiçbir sigorta personelini görmedim ve banka personeline sigortayı yaparken evde silah olduğunu beyan ettim ve faturalı olduğu için sorun olmayacağını söylediler ve poliçede özel eşya dahil diyor bilgi.

Mustafa 1.298 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi03 Eylül 2014

    Sayın İlgili, Konu İstanbul Hasar Yönetim Müdürlüğümüze iletilmiş olup, konutta meydana gelen hırsızlık neticesinde laptop ile silahın çalındığı tespit edilmiştir. Laptop ile ilgili olarak 25.08.2014 tarihinde 592.00 TL tazminat ödemesi yapılmıştır. Konutta çalınana silah, poliçedeki genel ve özel şartlarına göre teminat harici olup, silah ile ilgili hasar talebiniz hakkında tarafımızdan herhangi bir tazminat ödemesi yapılmadığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön