Güneş Sigorta Yazılanla Uygulananlar Birbirini Tutmayan Bir Sigorta Şirketi.

Seçkin K. |

Evimin oda kısmından şu aldığını fark ettiğimde evimin gömme dolabın üst kısmındaki yer simsiyah ve rutubet ve küf dolabın içindeki eşyalarıma kadar işlemiş gömme dolabın tahtaları yamuldu ve bunu fark edip sigortamıza güvenip aradık ve iyiki sigorta yaptırdım düşüncesindeydim,taa ki eksper gelip eve bakıp bu tavandaki siyahlık ve küfün sebebi oda işi değişikliğinden oluyor ve bunu sigortamız karşılamaz deyip gitmesiyle yapılan sigortanın boş olduğunu anladım.

Oturduğum bina 10 senelik bir bina ve bu işi değişikliği daha önceki yıllarda yoktu da şimdimi işi değişikliği var diye komik bir soru geliyor aklıma ve eksperin bana dediği sigortanın karşılaması için tavandan suyun damlaması gerekir.

Etiketler :

Ödeme Yapmama Servis - Onarım Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seçkin K.
  18 Nisan
  11:59

  Isı kaynaklı deyip geçiliyor bu ısı değişikliği 10 senelik binada şimdi oldu çünkü daha öncelerde bu ısı değişikliği hiç olmuyordu çok teşekkür ederim ilginize.

 • 25 Mart
  16:56

  Konu İstanbul hasar Müdürlüğüne iletilmiş olup, konutta 2 farklı hasar olduğu ve,

  Isı farkından kaynaklı tedrici nemlenme sonucu küflenme ve kararmanın teminat harici olduğu bununla birlikte, Çatıda izalasyon eksikliği sonucu su sirayeti olduğu ancak rücu edilecek olmasından dolayı feragat ettiğiniz bilgisi tarafımıza iletilmiştir.

  Dolayısıyla hasarlardan biri teminat harici olup ;diğeri ise sigortalının rücu yapılmamasını istemediği yönde yazılı talebiyle feragat vermesi şeklinde neticelendirilmiştir.