30 Nisan 2013

Güneş Sigorta Suçlu Olmadığım Halde Ücret İstiyor!

15 02 2013 tarihinde başkasına ait bir araçla kaza yaptım. bu gün Güneş Sigortadan bir yazı gönderip benden 215 tl para talep ediyorlar. alkollü olduğumu ve bu yüzden bu parayı ödememi istiyorlar. yaptığım kazada karşı taraf ağır kusurlu bulundu. benden istedikleri para ne parası anlayamadım. sorma ver.

İnsanlar kendi arasında basit zabıt tutup alıyor. benim trafik polisi zabıt tuttu ve karşı tarafı ağır kusurlu buldu. ki Güneş Sigorta benim sigortam beni koruması gerekirken benden para almaya çalışıyor. araştırmalarım neticesinde alkollü olmak kaza sebebi değil.

Ahmet 202 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Konu Ege Bölge Müdürlüğümüze iletilmiş olup, polis tarafından kaza ile ilgili düzenlenen alkol raporunda sigortalı araç sürücüsü olan Ahmet AVADA % 116 alkollü olduğu tespit edilmiştir. Yasal sınır olan % 50'yi aştığı için poliçe şartları uyarınca rücu yapılmıştır. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön