Güneş Sigorta Pirim İadesini Yapmıyor.

Fazlı D. |

Güneş Sigorta'dan zorunlu trafik sigortası yaptırdım. Acentanın personeline ödemeyi peşin yaptım. Daha sonra aracımı sattıktan sonra. Kullanılmayacak aylar için paranın iadesini istedim. Acenta personelden tahsilat yapmadığı için bana para ödemiyor. Acenta'yı genel müdürlüğe şikayet ettim.
Genel müdürlük benim yanımda olması gerekirken acentanın ödeme yapmayacağını, mağduriyetini benim çekeceğimi söyledi. Kendileri ödeme için iban numarasına kadar istedi ama genel müdürlükte yapmadı. Sigorta acentasından Ve Güneş Sigorta'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Prim İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sigorta Başvuru - İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Şubat
  10:49

  Sayın İlgili,

  Konu Orta Anadolu Bölge Müdürlüğümüze iletilmiş olup, acente poliçeye ait tahsilatın yapılmadığı bu durumdada prim iadesinin olmadığını ibraz etmiştir. Tahsilat servisimiz Hukuk Müşavirliği ile de görüşerek ödemenin müşteriye tarafımızdan yapılmaması kararı alınmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Güneş Sigorta A.Ş.
  Sayın Müşterilerimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, musterimemnuniyeti@gunessigorta.com.tr e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.