02 Haziran 2016

Güneş Sigorta Mükerrer Ödeme Sorunu...

06.06.2015 tarihinde arkadan bir aracın çarpması suretiyle bir trafik kazasına karıştım. Ve karşı tarafın sigorta şirketi olan Güneş Sigorta 377 TL olan hasar bedelini tarafıma ödedi. Bir süre sonra aynı bedel tekrar dan tarafıma ödeme yapıldı. (mükerrer ödeme) Ve telefonla beni aradılar toplantımdan dolayı bir saat sonra geri dönmelerini parayı iadesini yapacağımı söyledim. Fakat beni aradıkları numaraya aylarca ulaşamadım ve hala ulaşılmıyor. Daha sonrada benim unuttuğum dan dolayı icra mektubu ile karşı karşıya bırakıldım. Kendi hatalarının bedelini avukatlık ücretiyle 788 TL olarak bana ödetmeye çalışıyorlar. Hayatımda hiç karşılaşmadığım bir durum olan icra mektubunun evime gelmesinden ötürü içine düştüğüm durumun sorumluları, aradığımda da yapacakları bir şeyleri olmadıklarını söyleyip duruyorlar. Ana para olan 377 TL'yi ödeyeceğimi belirtmeme rağmen beni zor durumda bırakıyorlar.

Burak 555 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi03 Ağustos 2016

    Sayın İlgili, Dosya harici avukat takibinde olup, 0212 287 30 50 numaralı hat ile iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Güneş Sigorta Temsilcisi06 Haziran 2016

    Sayın İlgili, Konu Teknik ve Hasar Yönetimi Hukuk Müşavirliğine iletilmiş olup,dosyanın harici avukat takibinde olduğu ve 0212 287 30 50 numaralı hat ile iletişime geçmeniz gerektiği bilgisi tarafımıza iletilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön