21 Mart 2013

Güneş Sigorta Kusurlu Bulundum!

Arabamıza arkadan kamyon çarptı. Aracı eşim kullanıyordu. Kamyonun şoförü kazadan sonra geldi özür diledi. Hatasını kabul etti. Tutanak tuttuk. Ama adamın kaskosu güneş sigorta. Aracı verdik ustaya. Bagaj kapağı ve arka far değişecek. Güneş sigorta değişmesi gereken parçaları karşılamamak için 2 haftadır oyalıyor, araç otosansitde yatıyor.

Yüzde 50 bizi suçlu bulmuşlar. Oysa karşı tarafta mahcup, adam beyan ediyor; duran araca frenim tutmadı, arkadan çarptım diye ama nafile.

Mehmet 177 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın İlgili, Konu Marmara Bölge Müdürlüğümüze iletilmiş olup, tarafınızla görüşülerek komisyon kararlarında değişiklik olmadığı mahkemeden bilirkişi raporu ile değişeceği hususunda bilgilendirilme yapılmıştır. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön