13 Eylül 2013

Güneş Sigorta Kasko Para Ödemiyor!

G*** Otom. aldığım Renault Master sıfır aracı güneş sigortadan kasko yaptırdım. Araç 25 gün sonra şoför arkadaşın beyanına göre park halindeyken arkadan araç çarpması sonucu hasar oluştu ve biz aracı G*** otomotive çekip, şoför beyan yazdı. Aracı inceledikten sonra siz duvara vurmuşsunuz deyip aracın ödemesini yapamayacaklarını söylediler.

Benim anlamadığım konu ben aracı bilerek duvara vursam da yapmak zorundalar. Ben sıfır aldığım aracı güneş sigortanın ciddi bir firma olduğunu düşündüğüm için kasko yaptırdım. Kendileriyle görüşüp sonuç alamazsam mahkemeye vereceğim.

Serkan 390 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Konu İstanbul Hasar Yönetim Müdürlüğümüze iletilmiş olup, hasar tek taraflı, beyanlı, ağır hasarlı ve park halinde bir hasardır. Park halinde ilgili hasarın oluşamayacağı kanaati ile tahkikat başlatılmıştır. Tarafınıza tahkikata veriliş hususlarının bildirildiği ve tahkikat raporunun tanzim edilmesine müteakip bilgi verileceği öğrenilmiştir. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön