28 Eylül 2015

Güneş Sigorta Kasko Mini Onarım Mağduriyeti.

Mini onarımı olması nedeniyle tercih ettiğim Güneş Sigorta'dan kasko poliçesi kestirdim. Mini onarım yaptırmak için anlaşmalı servis Autoking'e gittim ve randevu aldım. Randevu saatinde 09:00 da servise gittiğimde ustanın işi çıktı, siz aracınızı bırakın öğleden sonra yapılacak şeklinde bir cevap aldım. Servis mini onarım randevusu değiştirdiğinde en azından telefon etmesi gerekirdi, sonuçta zaman en değerli şey herkes için. Randevu değiştirdikleri ve beni değiştirince aramadıkları için aracımı mini onarım yaptırmadan getirdim. Güneş Sigorta'ya konu ile alakalı şikayet maili yazarak servisin ciddiyetsizliğini değiştirmesini talep ettim fakat sigortadan hiç kimse bana dönüş yapmadı.

Ceyhun 821 Okunma

Cevaplar

 • Ceyhun30 Ekim 2015

  Dolu yağışından kaynaklı hasarımla ilgili olarak aracımı tamire verdim. Çevremden araştırdığım kadarıyla dolu hasar tamiri sonrası pasta cila işlemini de Eksper ve servis kabul ederek yapıyor. Fakat benim aracım tamir sonrası basit bir uygulama olan pasta cila Eksper kabul etmediği için yapılmamıştır. Sigorta şirketinin bu konuyu çözmesini arz ederim. Saygılar. Not:Yetkiliye Telefon ile hasar dosya No. Verebilirim.

 • Ceyhun05 Ekim 2015

  Güneş sigortadan bu konuda ilgilenen hiç kimse beni aramamıştır. Sadece özel bir cep numarasından Autokingden aradığını söyleyip benim araç bilgilerimi istemiştir. Bende kendisine herhangi bir bilgi paylaşmacağımı ve yetkili kişi iseniz Sigorta dan bilgi almanız daha iyi olacaktır şeklinde cevap verdim. Bana sabah erkenden randevu verildiği fakat ustanın işi çıktığı için öğleden sonraya alınması ile ilgili bu cevap da bir şey göremiyorum. Soruna çözüm ayırıyorum tabi ki de sorunun ne olduğunu ben biliyorum. Mailimde buradaki şikayetimde zaten anlattım. çözüm bulunması diğer müşterilerinde mağdur olmaması ve şirket için geri bildirim ile iyileştirme olması için yazdım. Sonuç:NEGATİF

 • Güneş Sigorta Temsilcisi05 Ekim 2015

  Konuya ilişkin yapılan incelemede; Sigortalının aracında yer alan hasarın onarım işlemlerinin yapılabilmesi için kendisinin 21 Eylül 2015 Tarihinde AUTO KING Karabük Servis Merkezine geldiği, Servis Yetkililerinin araç üzerinde yapılması gereken işlemlerin yapılabilmesi için aracını bırakması gerektiğini, aracının aynı gün içerisinde tamamlanarak kendisine teslim edileceği bilgisinin verildiği, Sigortalının ise aracının onarım işlemlerinin aracının başında durarak yaklaşık yarım saat ya da bir saat içerisinde tamir edilerek servisten ayrılmak istediğini belirttiği, kendisinin özel planı olması sebebi ile aracın onarım işlemleri yapılmadan servis merkezinden ayrıldığı, Tespitleri yapılmıştır. Konuya ilişkin yapılan değerlendirmede; Konuya ilişkin AUTO KING Servis Merkezlerinde randevu sistemi konusunda kendisine bilgi aktarımı sağlanmıştır. Saygılarımızla.

 • Ceyhun01 Ekim 2015

  Konu ile alakalı "Mini Onarım" konu başlıklı olarak "[email protected]" mail adresine 21.09.2015 tarihinde detaylı bir mail göndermiştim. İncelemenizi ve cevap vermenizi arz ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön