13 Ekim 2014

Güneş Sigorta İkametimdeki Hasar Mağduriyetim Giderilmedi.

19/327774 no'lu hasar dosyamın bir kere daha sizler tarafından gözden geçilerek mağduriyetimin giderilmesini sizlerden rica ediyorum. Bu güne kadar mağduriyetimin giderilip giderilmediği hakkında hiç bir şekilde bilgilendirme yapılmamıştır.

Sizin gibi bir sigorta ile çalıştığım için çok pişmanım. Sigorta yaparken her türlü mağduriyeti karşıladığınız şeklinde bilgilendirmeyi yapıyorsunuz. Şimdi ben haziran ayından bu güne kadar mağdurum.

Selim 594 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi14 Ekim 2014

    Sayın İlgili, Konu Genel Müdürlük Hasar Müdürlüğümüze iletilmiş olup, Aşağıda yazılı eksik evrakların tamamlanmasına müteakip dosya neticelendirilecektir. -Iban Bilgisi -Alt kat hasarının sigortalıya ödenebilmesi için tapu sahibinden muvaffakat gerekmektedir. Tarafımıza ulaşan muvaffakat kiracıdan alınan muvaffakattır.Ayrıca alt kat tapu fotokopi ile kimlik fotokopi de gerekmektedir....İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön