27 Mayıs 2016

Güneş Sigorta İkame Araç Sorunu!

Bir kaza yaptık aracı servise bıraktık araç onarımı 10-15 gün süreceği bilgisi verildi, eksper'de 7 gün ikame araç verdi (eksper geldiğinde ben araç başında idim) , daha sonra sigorta ile iletişime geçtik bize dedi 5 gün yazdı eksper dedi şaşırdık her neyse dedik, araç alacağız, bizim aracımız c segment'i, dizel, otomatik yani en dolu paketi, neyse Rent A Car'dan aradılar bana Güneş Sigorta'nın verdiği araç grubu en düşük araç grubu imiş, yani araç b segmenti, dizel istiyorum diye bir şey yok onlar ne verirse alacaksın diyor adam sana dizel niye versin'ki nasıl olsa gebesin, otomatik diyorsun o grupta otomatik yok diyor, eğer Güneş Sigorta'yı ara onlar grubunu değiştirirse veririz diyor, bugün 12:07 gibi Güneş Sigorta ikame araç ile ilgili m.. bey ile görüştüm ona söyledim öyle bir şey yok ne veriliyorsa onu alacaksınız başka yapacak bir şey yok diyor, biz böyle uygun gördük diyor.! ?

Adem 973 Okunma

Cevaplar

  • Adem 31 Mayıs 2016

    Gunes sigorta zeplincar kiralama sirketine yönlendirdi, burada araçlari fiyat ve kalite olarak gruplamislar b, c, d, s, e, g, f, r, t... Diye gitmekte benim aracım T grubuna girmekte altında 8 tane grup olduğu halde bana uygun gördükleri grup B yani en alt grup, aracı aldım 100 bin km de manuel corsa birkaç yeri vurulmuş kırılmış, araç bir de çok pis kokmakta, arka koltukların oraya icecek dokmusler yapış yapış, ilk yardım cantası nasıl oldu ise su almış sanırım o öyle bir kokmakta ki onu da aractan cikarmak zorunda kaldım. Bu arada bana konu ile alakalı bilgi verilmemiştir ki artık çok ta önemli değil.

  • Güneş Sigorta Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Sayın İlgili Konu ile ilgili tarafınız ile iletişime geçildiği ve konu hakkında bilgilendirildiğiniz öğrenilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön