15 Nisan 2013

Güneş Sigorta Hasarımın Tamamı Karşılanmadı!

Aracıma park halinde otobüs çarparak sürüklemişti. Kış ayları olduğu için el freni çekili değildi. Aracın bu kazadan sonra motor sesi arttı ve onarım esnasında yeni olan kayış koptu. Kayış kopmasından sonra motordaki ses iyice arttı ve kapak açıldığında subablarda da hasar olduğunu gördük.

Sigortaya aracın onarımından sonra bildirmemize rağmen Güneş Sigorta bu hasarı red ediyor ve beni burada mağdur durumda bırakıyor.Defalarca mail atmama rağmen halen bir dönüş yok.

Hakan 159 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 27 Nisan 2013

    Sigorta şirketi ilk başta kabul etmesede sonuçta ilgilendiler ve eksper Şenol Bey ile birlikte hareket ederek araç tekrar görüşdü ve hasar miktarının yüksek kısmı karşılandı.

  • Güneş Sigorta Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Konu İstanbul Hasar Yönetim Müdürlüğümüze iletilmiş olup, hasar dosyası ile ilgili eksperle görüşülerek aracın 2.kez onarım kontrolü yapılmıştır. Aracın motor iç aksamında hasar oluştuğu araç onarımı tamamlandıktan sonra tespit edilmiştir. Eksper mağdur araç sahibi ve servisle görüşürek ilave çıkan işçilik bedelleriyle ilgili mutabakata varmış olup, aracın onarımı yapılmıştır. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

  • Hakan 17 Nisan 2013

    Güneş Sigorta tarafından arandım. İlk olarak red yanıtı tekrar aldım. Daha sonra eksper tekrar inceleyecek. Eksper'den sonra tekrar incelenecek. Umarım hayırlısı olur

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön