Güneş Sigorta Hasar Ödemesini Yapmadı!

Veysel T. |

04.11.2013 tarihinde evimde küçük çaplı hasar meydana geldi. Güneş Sigorta merkezi aradım ve hasar dosyası açtırdım. Ertesi gün eksper geldi ve hasar raporu hazırladı. Hasarın işçilikten olduğunu, ödeme çıkmayacağını söyledi. Merkezden de o yönde bir yazı geldi. Anlamadığım ev yapılalı 8 sene olmuş, 8 senedir evim sigortalı, başka firmadan 2 defa küçük çapta hasar dosyası açtırmışım ve hiçbiri de işçilik hatası dememiş. Bence asıl onlar işçilik hatasıydı ama anlayış farklı olunca durum değişiyor.

Etiketler :

Ödeme Yapmama Haksız Ekspertiz Raporu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Kasım
  14:05

  Sayın İlgili,

  Konu Orta Anadolu Bölge Müdürlüğümüze iletilmiş olup, yapılan incelemelerde mevcut hasarın sigortalı konutun mutfak girişi ve antresinin taban yüzeylerindeki fayansların fen ve kaidelerine uygun yapılmaması nedeniyle gerçekleştiği kanaatine varılmış olup, hasar dosyası teminat harici olduğu için hasar ödemesi yapılamayacaktır. İyi günler dileriz.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Güneş Sigorta A.Ş.
  Sayın Müşterilerimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, musterimemnuniyeti@gunessigorta.com.tr e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.