13 Şubat 2013

Güneş Sigorta Habersiz Çekim Yapmış!

Güneş sigortaya 2 sene önce kasko yaptırmıştım ve bir daha yaptırmadım ama 18 ocak 2013 tarihinde 120,00tl ve 324,00tl para çekilmiş benim haberim ve iznim olmadan kart bilgilerime nereden ulaştılar bilmiyorum bu bir suçtur ve kanuna aykırı bir işlemdir.

Galiba 2 sene önce kasko yaptırdığımda kart bilgilerimi kaydettiler yoksa kart bilgilerime nasıl ulaşa bilirler. bir hafta önce aradım ve durumu bildirdim ama bir sonuç çıkmadı.

Atılım 115 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın İlgili, Konu Merkezi Tahsilat Müdürlüğümüze iletilmiş olup, Kuşadası Murat Kazancıoğlu acenteliğine ait bir postan çekim yapıldığı bildirilmiştir. Acente işlemin sehven gerçekleştiğini gün içerisinde iadenin ilgili karta yapıldığını hususunda bilgilendirilme yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön