26 Kasım 2013

Güneş Sigorta Güvenlik Açısından Kapı Göbeğini Değiştirmedi!

Yıllardır yaptırdığım konut sigortasını ilk defa kullanayım dedim. Güneş Sigorta'yı aradım anahtarımı kaybettiğim için güvenlik açısından göbeğin değiştirilmesini istedim. Bana sadece kapıda kaldığınız durumda göbek değişim olur dedi. Poliçede yılda 3 defa 250 TL kadar anahtar işleri yapılır yazmasına rağmen değiştirmediler .

Teldeki şahsa o zaman ben kapıda kaldım gelin değiştirin diye yalan söyleyim dedim, olur dedi. Bu kadarına pes. Bu nasıl bir zihniyet. Eve hırsız girse yine siz ödeyeceksiniz. Nasıl böyle bir risk alabiliyorsunuz. 90 TL çözebileceğin bir işi belki katlarcasını ödeyerek kaybedeceksin. Zihniyetinizi değiştirmeniz lazım. Bizde böyle ufak bir olayla ne olduğunuzu anlamış olduk. Bir daha asla.

Gökhan 176 Okunma

Cevaplar

  • Güneş Sigorta Temsilcisi05 Aralık 2013

    Sayın İlgili, Asistline firması tarafından dönüş yapıldığı ve konu ile ilgili yardımcı olunduğu ve hasar ilgili tekrardan bilgi verileceği öğrenilmiştir. İyi günler dileriz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Güneş Sigorta A.Ş. Sayın Müşterilerimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, [email protected] e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön