26 Ekim 2016

Güneş Sigorta Evde Oluşan Hasarın Tarafıma Mal Edilmesi!

Belirtmiş olduğum hasar dosya numarası ile ilgili olarak evimde oluşan hasarda kusuru bana yüklenmiştir. Kendiliğinden çatlayan ve kabaran mutfak fayanslarda kullanıcı hatası denilerek mağdur edildim. Gelen eksper de gelir gelmez sigorta ödemez tarzında konuşarak beni hasarın ödenmeyeceği yönünde ikna ve yönlendirmeye çalışmıştır. Eksper şirketinin ismi master grup sigorta ekspertiz hizmetleri diye bir firma, ayrıca Güneş Sigorta müşteri hizmetlerinde konuştuğum b*** ismindeki bayan da olumlu bir konuşma gerçekleştirmemiştir. Sigortadan ve eksper şirketinden şikayetçiyim.

Oğuzhan 1.985 Okunma

Cevaplar

 • Oğuzhan 27 Ekim 2016

  Bu arada çatlayan fayansları nasıl yangın sigortasının içine dahil etme gibi bir akıllığı yapan eksperin savunulması kadar saçma bi olay göremiyorum. Bundan sonra ne sigortanızla çalışır ne de tavsiye ederim. Müşteri memnuniyetini hiçe sayan bir zihniyettesiniz

 • Oğuzhan 27 Ekim 2016

  Ayrıca hangi eksper eve gelir gelmez yok ben sigortanın adamı sanmayın sigorta karşılamaz bunu diye lafa başlar bana bunun bir açıklamasını yapabilir misiniz.

 • Oğuzhan 27 Ekim 2016

  İnsanları başınızdan savmak için kalıp yazıları kopyala yapıştır yapıp yolluyorsunuz. Madem öyle evi alırken gelin bakın şu kapsam dışı şu değil şeklinde bilgilendirme yapın. Sigorta yaptırmanın ne manası kalıyor ki o zaman evi. En kısa zamanda yetkili acentenize gidip sizden yaptırdığım hiçbir işe yaramaz sigortanızı iptal ettireceğim. Ayrıca hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağım.

 • Güneş Sigorta Temsilcisi27 Ekim 2016

  Sayın İlgili, Konu Hasar Yönetim Müdürlüğüne iletilmiş olup, Söz konusu hasarın meydana geliş şekli itibari ile Yangın Sigortası genel ve özel şartlarınca teminat dışı olduğu ve eksperin herhangi bir yanıltma/yönlendirmesi nin söz konusu olmadığı bilgisi tarafımıza iletilmiştir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön