Güneş Sigorta Beni Oyalıyor.

Necat T. |

Honda Civic markalı 2010 model 31 * 0785 plakalı aracım 20 Temmuz 2014 tarihinde kaza yaptı. Hasar: Exper raporuna göre hasar 26.000 civarı. Sigorta şirketi, aracın durumu için, bir gün sonra, iki gün sonra gibi beni oyalayıp durdu. En son 18 Ağustos günü "Aracınız pert oldu sizi arayıp bilgi vereceğiz" dediler. Aranmayınca yeniden arayıp aracınız pert edilmekten vazgeçildi hala üzerinde çalışılıyor cevabını aldım. Şikayet edeceğim dedim. Saat 15.00'a kadar arayacaklarını söylediler. Aramadılar. Beni daha ne kadar oyalayacakları meçhul. Güven vermeyen bir şirket yönetimi. Dosya No: 10/341552

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  15:48

  Sayın İlgili,

  Konu İstanbul Hasar Yönetim Müdürlüğümüze iletilmiş olup, Sigortalı araç için pert çalışmalarına başlanmış olup süreç devam etmektedir. Tarafınıza dönüş yapılarak işleyiş hakkında bilgi verilmiştir. İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Güneş Sigorta A.Ş.
  Sayın Müşterilerimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, musterimemnuniyeti@gunessigorta.com.tr e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.