Ayşegül A. Teşekkür Mesajı

konum çözüldü ..çalışanlara saygılar

Güneş Sigorta Aracımın İşlemlerini Sonuçlandırmadı.

Ayşegül A. |

Aslında aracımın işlemi sonuçlanmadı. Ben 06.06.2014 tarihinde Adana Seyhan Kanalköprü groseri kavşağında seyir halindeyken sele kapıldım. Sracımı sudan kurtaramadım dolayısıyla bekleme anında aracım cam hizasına kadar su içinde kaldım ve can güvenliğim söz konusu iken araçtan çıkmaya çalışırken %75 aracım su aldı.

Medya telefon görüntüleri mevcut olmakta ve araç hasar almıştır. Ben aracımın kullanılamaz durumunda olduğunu ispatlı tespit etmişimdir. Benim ricam sadece aracımın üzerinde 19 taksit 1361 tl kredisi bulunmaktadır. Güneş Sigorta bana aracımın borcu kapatılıp kalan paranın iade edilmesini istemiyorum, bu şartlarda yeniden araç aldığımda madden mağdur olacağım.

Etiketler :

Geciken Dosya İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül A.
  17 Ağustos
  02:20

  konum çözüldü ..çalışanlara saygılar

 • 11 Haziran
  17:04

  Sayın İlgili,

  Konu İstanbul Hasar Yönetim Müdürlüğümüze iletilmiş olup, tarafınız ile irtibata geçilerek konu hakkında bilgilendirilme yapılmıştır. İyi günler dileriz.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Güneş Sigorta A.Ş.
  Sayın Müşterilerimiz,
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü öneri, soru, şikayet ve talebinizi www.gunessigorta.com.tr internet sitemize, musterimemnuniyeti@gunessigorta.com.tr e-mail adresimize veya 444 19 57 no’lu telefondan Müşteri İlişkileri Birimimize iletebilirsiniz.